UWAGA - WAŻNE !!! (przypomnienie dla kandydatów do Szkoły Branżowej I stopnia )

Kandydaci do Szkoły Branżowej I stopnia, którzy nie ukończyli 15 lat, powinni złożyć opinię z poradni psychologiczno- pedagogicznej stwierdzającą, że uczeń może być zatrudniony na zasadach określonych dla młodocianych pracowników.

Wszystkie osoby zainteresowane kontynuowaniem nauki na szczeblu ponadpodstawowym zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Zapraszamy także do zakładki KIERUNKI KSZTAŁCENIA - tam znajdziecie opis kierunków oferowanych w naszej szkole.

NOWOŚĆ !!! Klasa mundurowa w zawodzie TECHNIK SPEDYTOR - zapraszamy absolwentów szkół podstawowych, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z formacjami mundurowymi.

Szczegółowe zasady rekrutacji, podanie do szkoły, regulamin próby sprawności fizycznej, wniosek o przyjęcie na praktyczną naukę zawodu dla uczniów szkoły branżowej, podanie do internatu oraz inne ważne informacje znajdują się w załączonych poniżej plikach w formacie PDF/doc.

Podanie do szkoły oraz podanie do internatu można pobrać w formacie pliku do edycji, wypełnić elektronicznie i wysłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na naszej stronie na FB udostępnione są także filmy prezentujące poszczególne zawody - CKZiU-fb oraz CKZiU-ZST.

Serdecznie zapraszamy!