Dnia 17 maja 2018 w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte. Po przywitaniu przez Panią dyrektor, Marię Skalniak uczniowie gimnazjów oraz ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Zaprezentowano również film promujący szkołę. Młodzież przygotowała stoiska prezentujące poszczególne kierunki kształcenia:

- technik ekonomista
- technik hotelarstwa
- technik architektury krajobrazu
- technik żywienia i usług gastronomicznych
- szkoła branżowa I stopnia.

Na każdym stanowisku młodzież naszej szkoły przygotowała różne zagadki, krzyżówki, konkursy, w których gimnazjaliści mogli wygrać drobne upominki. Dodatkowo uczniowie mogli sprawdzić się w zagadkach językowych oraz posmakować potraw przygotowanych przez uczniów kierunku żywienia.

Na osobnym stoisku zostały zaprezentowane również działania w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w powiecie słubickim”. A działań mamy sporo i to bardzo różnorodnych - również dla naszych nowych uczniów. Są to warsztaty, kursy (m. in. kurs prawa jazdy), staże, praktyki ... A co najważniejsze - nieodpłatne dla uczestników.

Zainteresowani uczniowie oraz rodzice mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami naszej szkoły, dzięki czemu mogli nabrać przekonania co do słuszności wyboru kierunku kształcenia. Mogli również zobaczyć szkołę oraz pracownie przedmiotowe.

Mamy nadzieję, że to spotkanie pomoże gimnazjalistom w dokonaniu słusznego wyboru. Drzwi naszej szkoły są wciąż otwarte dla osób zainteresowanych - serdecznie zapraszamy !!!